Freshdeli apie mus

Kas Mes

Įkvėpimas. Kūryba. Aromatai. 

Švelnių, gundančių ir svaiginančių aromatų simfonija – kiekvieną dieną lydi jauną, kūrybingą, patirtį turinčią ir iššūkiams neatsipiriančią Freshdeli komandą, kuri įsikūrusi Lietuvoje.

Natūralios, rankų darbo aromaterapinės žvakės ar nuostabiu švelnumu dvelkiantys namų tirpukai, kvapų maišeliai, muilai – maži stebuklai, kuriuos Freshdeli komanda gamina su meile ir dideliu rūpesčiu. Tikri, taurūs ritualai lydintys kiekvieną dieną gaminant šiuos produktus tampa neatsiejama gyvenimo dalimi kiekvienam Freshdeli komandos nariui.

Socialiai atsakingas verslas

Neatsispiriame meilei ne tik augalams, gražiausių pasaulio gėlių žiedlapiams ar švelniausių natų kvapams, bet ir didele MEILE gyvūnams, todėl nė vienas produktas nėra testuojamas ant gyvūnų.

Tik tai kas natūralu...

Manome, kad gamta yra pati geriausia ir tauriausia dovana Mums, todėl esame laimingi turėdami geriausius partnerius iš įvairiausių pasaulio kampelių,  kurie siunčia aukščiausios kokybės žaliavas. Subtiliausius natūralius eterinius aliejus gauname iš nuostabių Azijos ir Europos kampelių, o Amerika geriausia pagalbininkė tiekianti mums prabangiausią pasaulio vašką, todėl žvakės naudojamos ne tik dvasinei ramybei, šilumai ar giliausiems sielos kampeliams, bet ir kūno procedūroms, masažams.