Grąžinimo teisė

Mes grąžinsime Jūsų pinigus ! Pervesime juos į Jūsų sąskaitą iš karto, kai tik gausime tvarkingą grąžinamą prekę.

Tai padaryti labai paprasta. Galite grąžinti mums bet kurią parduotuvėje freshdeli.lt įsigytą prekę per 14 kalendorinių dienų nuo jos pristatymo dienos, jei jos neatidarėte, nenaudojote ir nepažeidėte gamintojo pakuotės. Mes priimsime grąžinamą prekę, Jums tereikia atsiųsti elektroninį pranešimą (kuriame turite nurodyti užsakymo numerį ir kokią prekę grąžinsite) adresu freshdeliacademy@gmail.com ir tinkamai supakuoti grąžinamą prekę. Galite naudoti pakuotę, kurioje prekė buvo Jums pristatyta, arba kitą, svarbu supakuoti grąžinamą prekę taip, kad gabenant ji nebūtų pažeista. Nepamirškite kartu įdėti ir sąskaitą arba jos kopiją. Norėdami grąžinti prekę naudokitės kurjerių tarnybos paslaugomis.

Grąžinamas prekes siųskite adresu:

www.freshdeli.lt

Radvilų dvaro g. 4

LT 48320, Kaunas, Lietuva

 

Gavote ne tą prekę?

Jei nutiktų taip, kad gautumėte ne tą prekę, kurią užsakėte, informuokite mus išsiųsdami elektroninį laišką adresu freshdeliacademy@gmail.com (jame nurodykite užsakymo numerį, kokią prekę gavote ir kokią užsakėte). Mes sumokėsime prekės grąžinimo išlaidas ir išsiųsime Jūsų užsakytą prekę iš karto, kai gausime grąžinamą prekę. Jums tereikia laikytis aukščiau nurodytos prekių grąžinimo tvarkos.

 

Svarbi informacija.

Mes sumokėsime visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, jeigu tai įvyko dėl mūsų klaidos.

Deja, tuo atveju, jei prekė, kurią grąžinate, bus atidaryta, naudota ir bus pažeista gamintojo pakuotė, grąžinti Jums pinigų ar pakeisti prekės kita negalėsime.