Energetinė Kalėdų žvakė šventės energijai sukurti

150ml ± 20% Vidutinis žvakės degimo laikas: 60val.

 

Kalėdinių Stebuklų belaukiant būdami vaikais mokėjome nuoširdžiai džiaugtis ir įžvelgti stebuklus net pačiuose paprasčiausiuose dalykuose. Su metais šis jausmas išblėso, o širdyse gyvenęs tyras tikėjimas pasislėpė po suaugusiųjų pasaulio išgalvota logikos ir racionalumo skraiste.

 

Kiekviename mūsų gyvena mažas vaikas, kuris kantriai laukia kada leisime jam ir vėl pažadinti mus iš ilgo rimto suaugusiųjų gyvenimo miego ir pripildyti širdį džiaugsmo stebuklais. Ši žvakė skirta mūsų vidiniam vaikui nudžiuginti ir palepinti, pajausti Kalėdų dvasią. Kalėdos pats tinkamiausias metas atgyti, išgydyti sielą ir vėl išmokti matyti, girdėti, jausti ir uosti tikrą, neišgalvotą, nuostabią gyvenimo šventę!

 

 

Magiška Kalėdų žvakės kvintesencija pagardinta cinamono, mandarino ir pušų natūralių eterinių aliejų aromatų natomis pripildys namus ir Jūsų širdis jaukumu ir šiluma, o tikrą Kalėdų stebuklų laukimo džiaugsmą sustiprins pakylėtas saldžiųjų apelsinų kvapas.

 

 

  • 100 % natūralus sojų pupelių vaškas, patikrintas dermatologiškai;

  • tinka SPA procedūroms;

  • 100 % medvilninė dagtis/knatas;

  • tik natūralūs eteriniai aliejai;

  • dega perpus ilgiau nei įprasta parafino žvakė;

  • sudėtyje nėra naftos dalelių ar toksinių medžiagų, degant galinčių neigiamai paveikti sveikatą.

 

Šilko kaspinu perrištoje dėžutėje rasite įkvepintą pergamentą “Kalėdų šventės energijai sukurti” bei aprašymų knygutę.

 

DĖMESIO

 

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Nestatykite greta lengvai užsiliepsnojančių daiktų. Laikykite vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

 

INFORMUOJAME

 

Dėl rankų darbo pobūdžio galimi mūsų gaminamų produktų spalvos, kvapo ir svorio nedideli skirtumai.

18,90 €

1 vnt.