Svajonių išsipildymo žvakė

350 ml ± 20% Vidutinis žvakės degimo laikas: 80 val.

Kartais taip įprantame būti aplinkybių įkaitais ir statyti aukštas apribojimų sienas savo svajonėms, kad net nepastebime kaip greitai nuvysta mūsų svajų sparnai ir mes jau nebemokame, nebepamename, kaip nuostabu būti laisvu, pasiduoti svajonių polėkiui ir su nekantrumu laukti gyvenimo stebuklo nuotykių.

 

Stebuklinga Svajonių žvakės kvintesencija, kurioje susipynę nuostabūs rožmedžio, ylang ylang, elemi, bergamotės, levandos, rozmarino ir cinamono eteriniai aliejai. Mes tikime, kad išlaisvinę juos, Jūsų svajonė pasieks Visatos galias, kurios ir išpildo mūsų svajones, o tikrumo joms įkūnyti suteiks įkvepinta gulbės plunksna kartu su unikaliu perliuku, kurį rasite „užrakintą“ stikliniame buteliuke kartu su žvake.

 

 

  • 100 % natūralus sojų pupelių vaškas, patikrintas dermatologiškai;

  • tinka SPA procedūroms;

  • 100 % medvilninė dagtis/knatas;

  • tik natūralūs eteriniai aliejai;

  • dega perpus ilgiau nei įprasta parafino žvakė;

  • sudėtyje nėra naftos dalelių ar toksinių medžiagų, degant galinčių neigiamai paveikti sveikatą.

 

Šilko kaspinu perrištoje dėžutėje rasite įkvepintą „Svajonių išsipildymo“ pergamentą , norų išsipildymo kortelę, magišką stiklinį buteliuką su tikra gulbes plunksna ir perlu.

 

DĖMESIO

 

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Nestatykite greta lengvai užsiliepsnojančių daiktų. Laikykite vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

 

INFORMUOJAME

 

Dėl rankų darbo pobūdžio galimi mūsų gaminamų produktų spalvos, kvapo ir svorio nedideli skirtumai.

44,90 €

1 vnt.